Warface

PC Xbox 360
Dodaj do ulubionych Strona oficjalna
6.4

Ocena

Warface
Opis
Data premiery:Kategoria:, Producent:Wydawca:

Połącz siły z przyjaciółmi, aby zniszczyć wrogów. Warface oferuje unikalny tryb współpracy, w którym maksymalnie pięciu graczy na raz może stawiać czoła oddziałom Blackwood na całym świecie. Gra codziennie oferuje nowe wyzwania i premie, dając graczom coś, o co warto walczyć niezależnie od ich poziomu w grze!

Rozegraj samouczek i naucz się wykorzystywać klasy postaci. Najpierw naucz się gry Strzelcem i Snajperem, następnie opanuj Sanitariusza i Inżyniera. Odkryjesz Również tryb Ko-op, z wybieralnym poziomem trudności. Sukces w trybie Ko-op zależy od gry zespołowej i umiejętnego wykorzystania każdej z klas. Szlifuj swoje umiejętności i zbieraj nagrody za współpracę i bohaterstwo: pomoc we wspinaniu się, dostarczanie amunicji, czy tez w przesuwaniu przeszkód.
Żołnierze dostają korony za misje w trybie Ko-op. Drużyna oceniana jest w kilku kategoriach, każdy z jej członków otrzymuje nagrodę zależną od osiągniętych wyników. Żołnierze mogą odblokować nowe nagrody poprzez powtórne rozegranie misji i poprawienie rezultatów. W zespole nie ma miejsca na ego – wygrywacie lub przegrywacie razem.

Warface i Blackwood stają twarzą w twarz w intensywnych rozgrywkach w trybie versus. Możliwość wystawienia aż do ośmiu graczy po każdej stronie zapewnia wartką akcję! W każdym momencie gry możesz zmienić swoją rolę, tak aby zwiększyć swoją wydajność na polu walki.
Deathmatch drużynowy – pojedynek drużyn! Pierwsza drużyna, która osiągnie maksymalny wynik lub wyższy wynik po upłynięciu czasu, wygrywa grę. Ten klasyczny tryb gry pozwala na samodzielną inicjatywę, równocześnie nagradzając koordynację działań i grę drużynową.

Dostepne tryby gry:
Szturm – w tym trybie jedna z drużyn jest stroną atakującą, próbującą przejąć 3 strategiczne punkty na mapie, podczas gdy druga strona musi bronić swoich pozycji. Po upłynięciu czasu bądź po zdobyciu wszystkich punktów następuje zmiana stron. Bitwy w tym trybie trwają dłużej i są kierowane do graczy, którzy preferują podbój i strategię.

Każdy na każdego – prawdziwy żołnierz musi również potrafić radzić sobie w pojedynkę. W tym zabawnym, otwartym trybie, sukces zależy od szybkiego myślenia, umiejętności przystosowania się do nowych sytuacji i walki z ukrycia. Kto jako pierwszy osiągnie limit punktów lub będzie posiadać największą liczbę punktów po upłynięciu czasu, zostanie zwycięzcą.

Demolka – w tym trybie gry drużyna wygrywa, jeśli uda jej się trzykrotnie zbombardować pozycje wroga. Aby wezwać bombardowanie, drużyna musi utrzymać kontrolę nad stanowiskiem umieszczonym w centrum mapy. Jeśli żadna z drużyn nie przejmie tego stanowiska w ciągu 120 sekund od rozpoczęcia rozgrywki, gra automatycznie kończy się porażką.

Podkładanie bomby – współpraca jest kluczem do detonacji. Jedna drużyna próbuje podłożyć bombę w bazie wroga, podczas gdy druga drużyna stara się ją rozbroić lub wybić najeźdźców w pień. Spróbuj swoich sił w obu rolach i podkładaj jak zawodowiec!

Taktyka – eksperymentuj i dostosowuj swój styl gry w zależności od sytuacji, zmieniając klasy w trakcie rozgrywki, aby błyskawicznie wprowadzić do niej nową jakość. Wykorzystaj przewagę terenu i uderz z niespodziewanej strony, dzięki opanowaniu ruchów i akcji specjalnych takich jak wślizgi i manewry oskrzydlające.

Warface oferuje graczom cztery klasy żołnierzy, posiadające odmienne i specyficzne umiejętności oraz możliwości taktyczne: Strzelca, Sanitariusza, Inżyniera i Snajpera.

Strzelec – wszechstronna rola zapewniająca drużynie siłę ognia potrzebną do parcia naprzód. Strzelec jest w stanie uzupełniać amunicję zarówno sobie, jak i kolegom z drużyny. Klasa ta najlepiej sprawdza się w walce na długim i średnim dystansie.
Sprzęt startowy: Karabinek R4A1
Akcje specjalne: uzupełnienie amunicji

Snajper – snajperzy zapewniają wsparcie ogniowe dalekiego zasięgu i słyną z zabójczej celności. Chociaż nie mają dodatkowych zdolności jak inne klasy, przewaga którą posiadają w walce z dystansu, jak również możliwość zadawania największych obrażeń w stosunku do liczby wystrzelonych pocisków sprawia, że są niezbędni w każdej drużynie.
Sprzęt startowy: Karabin wyborowy SVK
Akcje specjalne: zdejmowanie strategicznych celów z dalekiej odległości

Sanitariusz – jest to tradycyjna klasa medyka, który jest w stanie leczyć zarówno siebie jak i kolegów z drużyny oraz przywracać ich w razie potrzeby do życia. Ich standardowa broń najlepiej sprawdza się w walce na krótkim dystansie.
Sprzęt startowy: Strzelba Richmond 770
Akcje specjalne: leczenie i ożywianie sojuszników

Inżynier – inżynier to klasa wsparcia, która potrafi naprawiać opancerzenie swoje i członków drużyny. Inżynierowie mogą również podkładać miny Claymore i detonować ładunki wybuchowe szybciej niż inne klasy. Inżynier najlepiej sprawdza się w walce na średnim i krótkim dystansie.
Sprzęt startowy: Pistolet maszynowy Z84 SMG
Akcje specjalne: naprawa pancerzy osobistych i podkładanie min Claymore

Warface charakteryzuje się intuicyjnym systemem sterowania i niezwykłą grywalnością zapewnianą przez nowoczesny silnik CRYENGINE, który zapewnia wciągającą rozgrywkę i grafikę wysokiej jakości. Pozwala on również na płynne działanie gry na słabszych komputerach, jednocześnie wykorzystując potencjał bardziej zaawansowanych konfiguracji.

Warface oferuje charakterystyczne zdolności dostępne dla wszystkich klas, takie jak pokonywanie wysokich przeszkód terenowych oraz podkładanie ładunków wybuchowych. Możliwe jest również wykonywanie wślizgów, które mogą zostać użyte zarówno w celach ofensywnych jak i defensywnych, pozwalając na takie techniki rozgrywki jak zabójstwa podczas wślizgu, które oferują dodatkowe PD.
Pomóż swoim sojusznikom przedostać się wyżej i stanąć na nogi po upadku. Poszczególne ruchy składają się na płynny ruch postaci na polu bitwy, kiedy przeskakujesz przez przeszkody, wykonujesz wślizgi i nie tylko.

Dostosuj swą broń, aby uczynić ją jak najbardziej skuteczną na polu bitwy. Dopracuj szczegóły za pomocą podwieszanych pod lufą granatników, zaawansowanych celowników, zabójczych tłumików i nie tylko!

Świat, który desperacko próbuje się podnieść po dziesięcioleciach zniszczeń, ran zadanych przez najgłębszy i najdłuższy upadek ekonomiczny, jaki odnotowano we współczesnej historii – recesję, która zachwiała nawet najsilniejszymi tożsamościami narodowymi i ideałami moralnymi.Coraz mniejszy odsetek potężnych osób sprawuje kontrolę nad coraz to większym odsetkiem globalnego bogactwa. By stawić czoła zagrożeniom wobec swoich komplikujących się interesów, „późny kapitalizm” otacza swoje wieże z kości słoniowej grubymi murami, systemami obronnymi i bezgraniczną potęgą Blackwood.

Źródło: Crytek

Zalecane wymagania

 • OS: Windows XP, Vista, 7, 8
 • Procesor: Intel Core2Duo E6-series / Athlon64 X2 6400+
 • RAM: 2 GB
 • Grafika: GeForce 9600 GT 512MB / ATI(AMD)Radeon HD 4830 512MB
 • DirectX: 9.0c
 • Dysk twardy: 6 GB

Minimalne wymagania

 • OS: Windows® XP
 • Procesor: Intel/AMD dual-core CPU
 • RAM: 1.5 GB
 • Grafika: GeForce 8600 GT 256MB / ATI(AMD)Radeon X1950 256MB
 • DirectX: 9.0c
 • Dysk twardy: 6 GB

Napisz komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.Pola wymagane oznaczone są *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Przywrócenie hasła