The Lord of the Rings Online

PC
Dodaj do ulubionych Strona oficjalna
7.2

Ocena

The Lord of the Rings Online
Opis

The Lord of the Rings Online jest grą z gatunku MMORPG, której akcja jest osadzona w Śródziemiu – świecie stworzonym przez J.R.R. Tolkiena. Fabuła rozgrywa się w tym samym czasie co trylogia Władca Pierścieni.

Data premiery:Kategoria:, Producent:, Wydawca:

Nazwa Władca Pierścieni przynosi wiele wspomnień dla wielu ludzi, znana i uwielbiana seria książek i wielokrotnie nagradzany film ustawiły poprzeczkę tak wysoko, że stworzenie wersji online może wydawać się niemożliwe. Middle Earth enterprise wraz z Turbine i Warner Bros. podjął się niesamowitego zadania zbudowania świata online według Władcy Pierścieni. W LOTRO bierzemy udział w epickiej bitwie pomiędzy dobrem i złem.

Jak to w grach MMORPG pierwszą rzeczą jaką musimy zrobić, to stworzyć swoją postać. Możesz grać jedną z czterech głównych ras: ludzie, elfy, krasnoludy i mali hobbici a każdy z nich ma swoje własne cechy, dopasowane do swoich odpowiedników w książkach. Następnie wybieramy klasę z dziewięciu dostępnych, gdzie każda ma określoną rolę i jest inspirowana bohaterami z trylogii. Wybór klasy jest uzależniony od wyboru ras co daje poczucie wyjątkowości w grze. Można utworzyć dowolną liczbę bohaterów i poznać ich wszystkich, jednak najprawdopodobniej będziesz trzymać się z jednej postaci ponieważ gra jest tak rozbudowana, że poznanie jednej postaci zabiera dużo czasu i daje sporo zabawy. Istnieje również możliwość grania jako potwór i dołączyć do złej strony, ale tylko jeden rodzaj potwora jest dostępny, chyba że wydamy prawdziwe pieniądze i odblokujemy następne.

Świat w grze jest bardzo ogromny. Wszyscy, którzy czytali książkę bądź oglądali film, będą znali prawie wszystkie miejsca dostępne w LOTR. Władca Pierścieni jest nastawiony głównie na wykonywanie zadań, które możemy dostać od wielu mocodawców z niecierpliwością czekających na pomoc. Questy dają nam doświadczenie i pieniądze, a także przedmioty i reputację. Każde miasto ma swój własny system reputacji, które będzie naszym bohaterom dawało różnego rodzaju korzyści. Kiedy jednak już wykonamy wszystkie questy, mamy do wyboru jeszcze możliwość brania udziału w rajdach lub mniejszych instancjach oraz oczywiście starcia PvP.

Wśród wielu dostępnych funkcji w Lord Of The Rings można poznać tajniki rybołówstwa, dokonać zakup domu, stworzyć własną Gildię oraz mamy udostępniony czat, który pozwala swobodnie rozmawiać na kilku kanałach w celu uzyskania pomocy, bądź do handlu.

Zalecane wymagania

 • OS: Windows 7 SP1 (64-bit)
 • Procesor: Dual-Core 2.66 GHz
 • RAM: 2GB
 • Grafika: 512MB
 • DirectX: 9.0c
 • Dysk twardy: 23GB

Minimalne wymagania

 • OS: Windows XP
 • Procesor: Intel Pentium 4 – 3.0GHz / odpowiednik AMD
 • RAM: 1GB (2GB dla Windows Vista)
 • Grafika: 128MB (zintegrowana)
 • DirectX: 9.0c
 • Dysk twardy: 15GB

Napisz komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.Pola wymagane oznaczone są *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Przywrócenie hasła