Shards of War

PC
Dodaj do ulubionych Strona oficjalna
5.9

Ocena

Shards of War
Opis
Data premiery:Kategoria:, Producent:Wydawca:

Shards of War to darmowa gra Multiplayer Online Battle Arena (MOBA), która zawiera tradycyjne elementy tego gatunku dodając własne usprawnienia tworząc ekscytującą i pełną akcji grę. Autorzy gry odeszli od klasycznego klimatu fantasy, jaki spotykamy w innych grach MOBA, i przenoszą nas na futurystyczne pole bitwy o nazwie Empire City. Dzięki wprowadzonym innowacjom gracz ma większą kontrolę nad bohaterem a sama rozgrywka trwa nie dłużej niż 20 minut.

Podczas gdy wiele cech gry jest tradycyjnych dla tego gatunku, istnieje jednak wiele modyfikacji i ulepszeń, aby stworzyć inny rodzaj gry. W Shards of War co prawda arena posiada klasyczne trzy linie frontu, gdzie gracze muszą walczyć o obronę wież i odpierać ataki dronów, aby ostatecznie zniszczyć bazę opozycji. Sterowanie bohaterami odbywa się klawiszami WASD, co pozwala graczom na poruszanie się po mapie niezależnie od kierunku ataku i daje możliwość korzystania z różnych taktyk.

Gracze mają możliwość przejęcia kontroli nad środkową linią frontu, co daje im dostęp do neutralnych dronów. Jak zawsze praca zespołowa jest ważna w tego typu grach, a dodatkowo w grze wprowadzony został tzw. Team Levels, gdzie gracze nie walczą tylko dla swoich korzyści, ale dla całej drużyny, gdzie wszystkie indywidualne sukcesy przyczyniają się do rozwoju całej drużyny.

Gracze mogą wybierać początkowo jednego z dziesięciu unikalnych bohaterów zwanych Strażnikami, choć liczba ta zwiększą się wraz z rozwojem gry. Bohaterowie pełnią trzy podstawowe role w grze: Atak, Wsparcie i Tank. Każdy Sentinel (strażnik) ma swoje unikalne zdolności i umiejętności jak również spełnia klasyczną rolę, w której sprawdza się najlepiej a może to być na przykład niszczenie wież, zabijanie dronów bądź atakowanie wrogich bohaterów.

Minimalne wymagania

  • OS: Windows 7
  • Procesor: 2.0 GHz
  • RAM: 4 GB RAM
  • Grafika: Intel HD 4000
  • DirectX: 9.0c
  • Dysk twardy: 2 GB

Napisz komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.Pola wymagane oznaczone są *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Przywrócenie hasła