Shards of War

PC
Dodaj do ulubionych Strona oficjalna
5.9

Ocena

Shards of War wyłączona!

Shards of War wyłączona!

Producenci gry Shards of War zakomunikowali, że z dniem 30.06.2016 gra zostanie wyłączona.
Poniżej prezentujemy oficjalny komunikat:
“Droga społeczności!

Po dłuższych rozważaniach i dyskusjach musimy Wam z przykrością zakomunikować, że 30. Czerwiec 2016 zakończymy udostępnianie gry Shards of War.

Oznacza to, że nie będziecie mogli już grać w tę grę: musimy przy tym przyznać, że podjęcie tej decyzji nie przyszło nam łatwo. Pragniemy Was również przeprosić, że musieliście tak długo czekać na tę informację, potrzebowaliśmy jednakże czasu, aby dokładnie przetestować grę i rozważyć wszystkie możliwości jej ewentualnej kompletnej modyfikacji. Po dokładnej analizie stało się dla nas jasne, że nie będziemy już w stanie oferować wam Shards of War.

Chcemy podziękować Wam za Waszą lojalność i wsparcie, zdajemy sobie sprawę z tego, że kończymy grę, która przez pewien czas była dla Was czymś całkiem szczególnym. Szczególne podziękowania należą się wszystkim moderatorom forum i czatu – ukształtowaliście społeczność Waszym poświęceniem i ciężką pracą i byliście w związku z tym jej bezcenną częścią. Pragniemy Wam jeszcze raz serdecznie podziękować za Wasz wysiłek.

Wasza ekipa Shards of War”

Napisz komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.Pola wymagane oznaczone są *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Przywrócenie hasła