League of Legends

PC
Dodaj do ulubionych Strona oficjalna
7.6

Ocena

Patch 6.10 do League of Legends

Patch 6.10 do League of Legends

Podobnie jak w przypadku każdego patcha po dużej aktualizacji, 6.10 skupia się głównie na zmianach balansowych, które trzeba wprowadzić po takim trzęsieniu ziemi. Nie można zrobić omletu bez rozbicia kilku jajek – a w tym wypadku, kilku magów. Mimo że musimy poczekać, aż sytuacja się uspokoi i wszystko nabierze kształtu, łatwo zauważyć, że kilka aktualizacji magów było zbyt słabych (lub silnych).

Większość zmian w 6.10 dotyczy magów, ale reagowanie na inne modyfikacje w rozgrywce (Krwawe Szpony, Oceaniczny Smok) jest wciąż najważniejsze. Jednakże poza tym 6.10 jest dość mały, ponieważ wciąż przyglądamy się temu, jak gracze przyzwyczaili się do środka sezonu. Pozostało dużo do odkrycia i ogarnięcia, więc spodziewajcie się więcej zmian, gdy gracze zaczną poznawać bohaterów. Podobno ludzie odnoszą sukcesy jako Kog’Maw na dole z Szablą Zwadźcy i Krwawymi Szponami. Jeżeli to nie jest wystarczająca zachęta do eksperymentowania, to nie wiemy, co może to sprawić.

Wkrótce wprowadzimy też pewne zmiany w dobieraniu meczów, tak aby poprawić czasy oczekiwania w kolejce oraz dobierać bardziej wyrównane mecze na szczytach rankingów. Poinformujemy was, gdy wprowadzimy zmiany. Wypatrujcie informacji na głównej stronie.

To wszystko od nas w tym patchu! Sprawdźcie cały opis, aby się dowiedzieć, kogo i jak dokładnie zmieniamy. Do zobaczenia na Rift podczas szukania kolejnej popularnej rzeczy. Mamy też coś dla tych wszystkich 5 osób grających Singedem – wzmocnienie Ducha dostajecie w prezencie.
Źródło – Riot Games Inc.

Napisz komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.Pola wymagane oznaczone są *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Przywrócenie hasła