Jetpack Joyride

Android iOS PC PS3 PSP WP WWW
Dodaj do ulubionych Strona oficjalna
7.8

Ocena

Jetpack Joyride
Opis
Data premiery:Kategoria:Producent:Wydawca:

Głównym bohaterem gry jest Barry Steakfries, który jest pracownikiem w przedsiębiorstwie produkującym gramofony. Wracając z domu przechodzi obok tajnego laboratorium i zauważa tam plecak odrzutowy. Barry niszczy ścianę, kradnie jetpacka i w tym momencie rozpoczyna się rozgrywka.

Sterowanie opiera się na prostym systemie jednokrotnego dotyku do poruszania jetpackiem. Gdy gracz dotknie ekranu jetpack podnosi się, a gdy puści ekran – opadnie. Gracz nie może kontrolować szybkości jetpacka, a jedynie wysokość.

Gra nie ma zakończenia, jest to tzw. „endless runner”. Celem gry jest dotarcie jak najdalej, zbieranie monet i żetonów, wykonywanie misji oraz omijanie przeszkód takich jak rakiety czy wiązki laserowe. Żetony można zużyć w jednorękim bandycie.

W grze występują także pojazdy, po zdobyciu których pojawia się więcej monet podczas rozgrywki. Każdy ma inne właściwości, m.in. inną wielkość i metodę poruszania się. Zniszczenie pojazdu nie powoduje śmierci bohatera.

Misje polegają na wykonaniu zadań np. na kilkukrotnym zniszczeniu pojazdu, zdobyciu określonej liczby monet czy „przybiciu piątki” z określoną liczbą naukowców. Za każdą ukończoną misję otrzymuje się od jednej do trzech gwiazdek zależnie od jej stopnia trudności. Po zdobyciu określonej liczby gwiazdek gracz awansuje na następny poziom doświadczenia i otrzymuje nagrodę w postaci monet. Co 15 poziomów misje rozpoczynają się od nowa, a gracz otrzymuje odznaczenie.

Za pieniądze zdobyte podczas rozgrywki można zakupić m.in. nowe plecaki odrzutowe, gadżety czy ulepszenia pojazdów.

Źródło: Wikipedia

Napisz komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany.Pola wymagane oznaczone są *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Przywrócenie hasła